05 listopada 2017 19:41 | Aktualności

"Zielona Szkoła" klasy III gimnazjum

Uczniowie klasy III gimnazjum wraz z nauczycielami przebywali w dniach 26–28 października na tzw. “Zielonej Szkole” w Kleszczówku koło Smolnik. Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym wykorzystaliśmy na przeprowadzenie cyklu zajęć, których głównym celem było przygotowanie uczniów do wiosennego egzaminu gimnazjalnego. Każdy uczestnik odbył 18 godzin zajęć z różnymi nauczycielami. Koncentrowaliśmy się na utrwaleniu treści, kształconych w trakcie nauki w klasach I-III gimnazjum. Zajęcia w kilkuosobowych grupach prowadzili nauczyciele, uczący w kl. IIIG: A. Małachowska (język polski), M. Zając (historia, wiedza o społeczeństwie), B. Rubin (matematyka), D. Dobrzyń (geografia, biologia), E. Zając (chemia), I. Arciszewska (język angielski). Kilka wieczornych godzin wykorzystaliśmy na integrację i wspólną zabawę, która była miłą odskocznią od tak intensywnej pracy.

infor.: M. Zając, A. Małachowska

"Zielona Szkoła"