21 grudnia 2017 21:04 | Aktualności

KONKURS "BIAŁEJ WSTĄŻKI" ROZSTRZYGNIĘTY – II MIEJSCE dla SP w PRZEROŚLI!

Dnia 15 grudnia 2017r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Suwałkach odbyła się uroczysta gala podsumowująca VIII Suwalską Kampanię Białej Wstążki. W podsumowaniu uczestniczyła pedagog SP w Przerośli – p. Iwona Barbara Galińska wraz z uczniami naszej szkoły. Oprócz nas do konkursu przystąpiło dziewięć szkół z terenu miasta Suwałki oraz powiatu suwalskiego. O wyniku zdecydowały następujące kryteria: rozpropagowanie idei Kampanii Białej Wstążki, liczba podjętych działań w placówce, zasięg oddziaływania, kreatywność i zaangażowanie uczestników oraz szata graficzna. Nasza placówka zdobyła II miejsce i otrzymała nagrody rzeczowe.
      Uroczystą galę uświetnił występ dwóch naszych uczennic – Angeliki Pietruszewskiej i Oliwii Ciszewskiej z klasy IV SP, które są wokalistkami Szkolnego Zespołu  Wokalnego prowadzonego pod kierunkiem p. Danuty Dobrzyń. Uczennice wykonały „Piosenkę o pomaganiu ludziom”.

Wszystkim, którzy aktywnie pracowali podczas prowadzenia akcji na terenie szkoły, serdecznie dziękujemy. Jest to nasz wspólny sukces - praca dyrekcji, rady pedagogicznej oraz całej społeczności szkolnej. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

inf.: I.B. Galińska

II miejsce w Konkursie "Białej wstążki"