Aktualności

30 grudnia 2017 21:02 | Aktualności

Sztandar Szkoły Podstawowej w Przerośli - pierwszy etap zakończony sukcesem!

      Zapoczątkowana przez nas akcja zakończyła się sukcesem zdecydowanie przewyższającym nasze oczekiwania! Przeprowadzony w dniach 17-21 grudnia jarmark przedświąteczny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Z organizacji jarmarku na konto Rady Rodziców wpłynęła kwota 3452 zł! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia, dostarczyli swoje wyroby, pomagali przy jego prowadzeniu. Rodzicom najmłodszych uczniów dziękujemy za pracę w naszym „sklepiku”. Dzięki Wam akcja przebiegała bardzo sprawnie. Podziękowania kierujemy również do osób, które odwiedziły kiermasz i dokonały zakupu. Często wpłacano kwoty znacznie wyższe od sugerowanych. Dziękujemy – odbieramy to jako wyraz poparcia i zrozumienia dla naszej inicjatywy!  
     W trakcie kiermaszu spotkała nas też inna miła niespodzianka – sołtys wsi Przystajne przekazał nam 350 zł, które mieszkańcy wsi zebrali z przeznaczeniem na nasz cel. To nieoczekiwana, ale bardzo miła inicjatywa – serdecznie dziękujemy!
      O naszym projekcie informowaliśmy działające w Przerośli instytucje. Jest nam niezmiernie miło, że możemy dziś podziękować Zarządowi Banku Spółdzielczego Rutka – Tartak, który odpowiedział na naszą prośbę i przekazał na ten cel 700 zł.
      W ten sposób udało nam się zgromadzić kwotę 4502 ! To fenomenalny początek: sukces finansowy, organizacyjny, a jednocześnie dowód na skuteczne współdziałanie i integrację szkolnego środowiska. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Organizatorzy 

Przeczytano: 404 razy. Wydrukuj|Do góry

BEZPIECZNE WAKACJE II