05 lutego 2018 21:47 | Aktualności

Pasowanie na czytelnika

Dnia 16 stycznia 2018r. tradycyjnie, jak co roku, odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na czytelników. Główni uczestnicy uroczystości - uczniowie pierwszej klasy - przybyli do biblioteki wraz z wychowawczynią p. Ireną Darmetko. Bibliotekarka przedstawiła zasady korzystania z biblioteki szkolnej i zapoznała z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych. Po obejrzeniu inscenizacji o książce młodzi czytelnicy złożyli obietnicę właściwego korzystania z zasobów biblioteki. Książki ufundowane przez Radę Rodziców, zakładki od starszych kolegów oraz dyplomy stanowiły dopełnienie uroczystości, dając tym samym powód do zadowolenia i radości najmłodszych czytelników. Dyrektor szkoły, p. Sławomir Małachowski, wręczając okolicznościowy dyplom wychowawczyni, życzył wszystkim niezapomnianych przygód w świecie baśni i bajek.

infor.: E. B. Rynkiewicz

Pasowanie na czytelników