27 marca 2018 22:38 | Aktualności

Spotkanie promocyjne szkół ponadgimnazjalnych

Dnia 23 marca 2018r. w Szkole Podstawowej w Przerośli odbyło się spotkanie promocyjne szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem: „Wybór drogi zawodowej” dla uczniów klasy III gimnazjum i ich rodziców. Ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019 prezentowało dziewięć szkół z terenu Suwałk i powiatu suwalskiego oraz Olecka: Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Suwałkach, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach, Zespól Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach, Zespół Szkól Nr 4 w Suwałkach, Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, Zespół Szkól Nr 6 im. K. Brzostowskiego w Suwałkach, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach,  Zespół Szkół w Dowspudzie oraz Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku. Pan dyrektor SP w Przerośli  - Sławomir Małachowski przywitał gości. Przedstawiciele szkół zaprezentowali swoje szkoły oraz rozdali uczniom ulotki informacyjne.
     Spotkanie było owocne, ponieważ niewątpliwie pomogło naszym uczniom w podjęciu właściwej decyzji edukacyjnej, zgodnej z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami.

infor.: I.B. Galińska

Spotkanie promocyjne