Aktualności

26 kwietnia 2018 21:57 | Aktualności

Podsumowanie akcji "Żyj zdrowo!"

     Jak co roku 6 IV, przed Światowym Dniem Zdrowia, odbyło się podsumowanie akcji „Żyj zdrowo!”. W świetlicy szkolnej zgromadziły się dzieci z oddziałów przedszkolnych 4,5 i 6-latków, uczniowie klas I - III i przedstawiciele klas IV-VII SP. Pani wicedyrektor E. Zając wręczyła uczestnikom rywalizacji dyplomy i nagrody w konkursie wiedzy, plastycznym oraz sprawności fizycznej.

      Wyniki rywalizacji w grupie 4, 5 i 6-latków oraz w klasach I – III:
Test wiedzy:
Grupa 4 i 5 – latków,
I m – 
S. Bordzio
II m – J. Leończuk
III m – N. Pupel
Wyróżnienia: B. Malski, M. Grzymkowski, K. Pietruszewska
Grupa „06” i kl. I
I m – 
E. Sienkiewicz
II m – J. Sojkowska
III m – A. Kowalewska
Wyróżnienia: N. Tertel, O. Naumowicz, Sz. Kruwelski
Klasy II – III
I m – 
M. Malski
II m – A. Leończuk
III miejsce – J. Arciszewska
Wyróżnienia: A. Wolińska, P. Rant, S. Czostek, G. Liszewski, E.Ciszewska, P. Kowalewski
Konkurs plastyczny:
Grupa 4 i 5 – latków
I m – 
L. Dyczewska
II m – J. Leończuk
III m – M. Kowalewski
Wyróżnienia: L. Nowosadko, A. Dyczewska, K. Atkielski
Grupa  „06” i kl. I
I m – 
M. Majnardi
II m – E.Sienkiewicz
III m – E. Chmielewska
Wyróżnienia: J. Olszewska, O. Naumowicz, M. Kowalewska
Klasy II – III
I m – 
S.Czostek
II m – G. Liszewski 
III m – N. Żołowska
Wyróżnienia: N. Borkim, J. Waraksa, P. Jokajty
Wyniki rywalizacji w klasach IV – VII SP
I m – klasa VII: 
A. Kalinowska, K. Wróblewska, N. Olsztyn, P. Buza
II m – klasa VI: D. Bogdanowicz, A. Borkim, K. Leończuk, M. Myszkowska
III m – klasa V: K. Dębowska, W. Kowalewska, J. Kruwelski, T. Wróblewski
IV m – klasa IV: A. Kowalewska, A. Pietruszewska, M. Rojek, G. Wróblewski
Rywalizacja sportowa
kl VII: A. Szlaszyńska, N. Olsztyn, M. Rawinis, M. Serafin, M. Jokajty, Sz. Szczesny
kl. VI: M. Serafin, G. Szlaszyńska, M. Myszkowska, W. Jokajty, K. Jankowski, K. Szlaszyński
kl. V: K. Kardel, W. Serafin, D. Waraksa, D. Grażul, W. Jurczyk, J. Kruwelski
kl. IV: Z. Danilewicz, A. Pietruszewska, N. Pietruszewska, A. Jankowski, D. Szender, G. Wróblewski
Wyróżnienie za najlepiej napisany test wiedzy: N. Olsztyn kl.VII
      Nagrody w konkursach ufundowała Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przerośli. Uczniów przygotowały: wychowawczynie E. Pupel, D. Lejmel, B. Cicha, I. Darmetko, A.  Rusinowska, T. Pietkiewicz, E. Staniszewska, nauczycielka wych. fizycznego E. Rynkiewicz i nauczycielka przyrody i biologii D. Dobrzyń. W pracach komisji uczestniczyły p. I. Galińska – koordynator Programu Wychowawczo – Profilaktycznego i E. B. Rynkiewicz – nauczyciel bibliotekarz.

      Wszystkim serdecznie dziękujemy.

   infor.: Ewa Staniszewska, D. Dobrzyń

 

Przeczytano: 153 razy. Wydrukuj|Do góry

"Żyj zdrowo" - podsumowanie

BEZPIECZNE WAKACJE II