24 listopada 2019 17:01 | Aktualności

Klasy IV, V w "Miasteczku Ruchu Drogowego" w Suwałkach

W dniu 20 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Suwałkach. Zajęcia teoretyczne dotyczące bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów  oraz głównych przyczyn wypadków drogowych z niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego prowadzili funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wizyta w WORD zakończona została ćwiczeniami praktycznymi w Miasteczku Ruchu Drogowego, gdzie uczniowie zarówno pieszo jak i rowerem, w warunkach zbliżonych do realnych, mogli przećwiczyć właściwe zachowanie na drodze.
      Wyjazd  dla 34 uczniów z klas czwartej i piątych zorganizował nauczyciel techniki, wych.  klasy IV  - S. Małachowski przy współudziale  wychowawców klas V: p. I. Arciszewskiej i p. M. Zająca.

infor. Sławomir Małachowski.

Z wizytą w WORD w Suwałkach