20 grudnia 2019 20:02 | Aktualności

Świetlica szkolna - świątecznie!

Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze święta w roku. Okres przed świętami to szczególny czas dla każdego z nas, szukamy pomysłów na prezenty pod choinkę, przypominamy aromaty pysznych dań wigilijnych i świątecznych. Najważniejsze jednak, aby pamiętać, że święta to nie tylko prezenty, ale przede wszystkim spotkanie z rodziną, składanie życzeń, a także kultywowanie polskich tradycji.
      Uczniowie w szkolnej świetlicy wymieniali się informacjami na temat zwyczajów i tradycji obchodzonych świąt w ich domach. Wykonali ozdoby, ubrali choinkę, szopkę bożonarodzeniową - był to bardzo pracowity, ale też przyjemny i miły czas spędzony w świetlicy. Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wychowawcy świetlicy: Jerzy Staniszewski, Izabela Arciszewska, Jolanta Staśkiewicz

W świątecznym klimacie ...

DBI2020