23 grudnia 2019 20:11 | Aktualności

Ogólnoszkolne spotkanie przedświąteczne

20 grudnia 2019 r. o godz. 1100, w ostatni przed przerwą świąteczną dzień nauki, odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Oprócz społeczności szkolnej uczestniczyli w nim zaproszeni goście: ks. kan. J. Chachulski - proboszcz parafii pw. NNMP w Przerośli, p. M. Brzozowski - Wójt Gminy Przerośl, p. P. Dyczewski - Przewodniczący Rady Gminy Przerośl oraz przedstawiciele Rady Rodziców: p. I. Myszkowska i p. W. Kłos.
     Uroczystość prowadzili przedstawiciele samorządu szkolnego, a piękny program artystyczny przygotowany pod opieką p. B. Buzy i p. D. Dobrzyń zaprezentowali uczniowie klasy VI. Bożonarodzeniowe życzenia złożyli zebranym również przedstawiciele Małego Samorządu.
      Pani dyrektor E. Zając wraz z p. I Galińską podsumowały konkursy, które odbyły się w naszej szkole w grudniu. Wyróżnieni
uczniowie za udział w kampanii Białej Wstążkikonkurs literacki i konkursy plastyczne otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy. Szkoła Podstawowa w Przerośli za wieloletnie zaangażowanie w kampanię została wyróżniona przez organizatorów i uzyskała tytuł Ambasadora Białej Wstążki.
      Spotkanie zakończyło tradycyjne, symboliczne łamanie się opłatkiem.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wspaniałych wrażeń, niezapomnianych wzruszeń oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym 2020 roku.

A. Małachowska

Ogólnoszkolne spotkanie przedświąteczne